جواب بازیهای حدس بزن فوتبال(بخش پیراهن تیم ها)-کد001

حدس بزن فوتبال عنوان بازی جدید جذاب و سرگرم کننده فارسی برای دوستداران ورزش فوتبال در آندروید می باشد. این نرم افزار سرگرم کننده که بر اساس دانش و اطلاعات فوتبالی کاربران تولید شده است اطلاعات تمامی کسانی را که ادعایی در ورزش فوتبال دارند را به چالش می کشد . این بازی دارای سه بخش اصلی می باشد که در مورد بازیکنان مربیان و پیراهن های تیم های مختلف فوتبال تقسیم بندی شده است .

 سه قسمت این بازی به گونه ای است که در هر کدام تصویری تار شده از بازیکنان فوتبال یا مربیان فوتبالی و یا پیراهن تیم های فوتبال موجود است که کاربر با استفاده از حروفی که در اختیارشان قرار میگیرد باید نام بازیکن مربی و یا تیم فوتبال مورد نظر را حدس بزند .

در این بخش تمامی جوابهای بخش (پیراهن تیم های فوتبال)را قرار داده ایم تا درصورت نیاز از جوابها استفاده کنید.

*10 جواب اول این بخش به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.برای مشاهده ی تمامی جواب ها(80جواب) به ادامه ی مطلب بروید.

*برای دریافت کد ورود به ادامه ی مطلب و مشاهده ی تمامی جواب ها مبلغ 800 تومان به شماره کارت6273811038761802 به نام مهدی صادقی واریز نموده و نام و نام خانوادگی خود و تاریخ و ساعت واریز مبلغ-مبلغ واریزی -و شماره پیگیری واریز مبلغ را به همراه کد مطلب مورد نظر به شماره ی 09374500798پیامک کنید.

کد ورود به ادامه ی مطلب حداکثر ظرف6ساعت برای شما ارسال میشود.

 

*توجه:همانطور که میدانید این بازی دارای ماهیت پرداخت درون شبکه ای است،و درصورت اتمام سکه های شما باید برای ادامه ی بازی و دریافت سکه های بیشتر پول پرداخت کنید.ولی با پرداخت مبلغ 800تومان که در مقایسه با پولی که در برنامه پرداخت میکنید،مبلغی ناچیز است شما میتوانید تمامی جواب های بازی را دریافت کنید و از آنها استفاده کنید.

جوابهای بازی حدس بزن فوتبال(بخش پیراهن تیم های ورزشی)

1-چلسی

2-آث میلان

3-رئال مادرید

4-دورتموند

5-نیوکاسل

6-پاریس سن ژرمن

7-اتلتیکو مادرید

8-بایرن مونیخ

9-برزیل

10-بلژیک

برای مشاهده ی ادامه ی جواب ها اینجا را کلیک کنید.

/ 5 نظر / 1188 بازدید
فاطمه

سلام. ببخشید یه کم دیره دارم میگم ولی سال نو مبارک

رهام

خىلى اىن سايت را دوست داشتم

محمد

چرا حدس بزن فوتبال نمی شه ببینم

یوسف قنبری

[لبخند]عالی است

علی

اسم فوتبالیستا