محمد بنا دیگر بر نمی‌‎گردد!

مربی تیم ملی کشتی فرنگی ضمن گلایه از پاداش‌های مربیان المپیکی گفت: تیم ایران در شرایطی با کسب سه مدال طلا موفق به قهرمانی در بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن شد که مربیانش روزی ۲۷ هزار تومان حقوق می‌گرفتند!
 
محمد بنا دیگر بر نمی‌‎گردد!
به گزارش افکار نیوز جمشید خیرآبادی در گفتگو با خبرنگار مهر  اظهار داشت: پاداش‌های ۲۰ سکه‌ای به مربیان تیم ملی کشتی فرنگی نوعی توهین و بی‌احترامی به ما بود که انگیزه و اشتیاق ادامه همکاری را در بین تمامی مربیان از بین برد.

این مربی سازنده کشتی فرنگی ایران ادامه داد: هیچکدام از مربیان تیم ملی کشتی فرنگی آدم‌های مادی نبودند، چراکه اگر به فکر پول و مادیات بودند با روزی ۲۷ هزار تومان به صورت شبانه روزی در اردوهای تیم ملی کار نمی‌کردند و سختی و دوری از خانه و خانواده را به جان نمی‌خریدند. حقوق ماهیانه ما چیزی حدود ۵۵۰ هزار تومان بود که به عنوان مثال من باید برای اقامت در تهران، ماهیانه یک میلیون تومان اجاره خانه می‌دادم!

وی افزود: محمد بنا بارها به ما تاکید می‌کرد در لیگ برتر مربیگری نکنیم و ما هم با دل و جان این حرف را قبول می‌کردیم. همین مسئله نشان می‌دهد که مربیان تیم ملی کشتی فرنگی مادی نیستند اما پاداش‌های ۲۰ سکه‌ای کاری با ما کرد که سکوت را بشکنیم و از وضعیت موجود انتقاد کنیم. شاید باورتان نشود اما مبلغی که مربیان کشتی به زلزله‌زدگان آذربایجان اهدا کردند، بسیار بیشتر از پاداش‌های آقایان بود!

خیرآبادی به عدم تمایل خود به همکاری مجدد با تیم ملی کشتی فرنگی اشاره کرد و گفت: با این شرایط نه تنها من و دیگر مربیان تیم ملی، بلکه محمد بنا هم به همکاری مجدد با تیم ملی کشتی فرنگی فکر نخواهد کرد، چراکه آقایان هنوز یک ماه از المپیک لندن و موفقیت تاریخی آن نگذشته این چنین از ما تجلیل و تقدیر کردند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در المپیک لندن در خاتمه یادآور شد: افشارزاده و علی آبادی بارها در لندن به ما گفتند به هیچوجه اجازه نخواهند داد از عرصه مربیگری تیم ملی دور شویم و ما را به هر قیمتی در کادر فنی نگه می‌دارند اما اتفاقات اخیر نشان داد که این بار هم همه چیز فراموش شد و کشتی فرنگی باید در انتظار اتفاقات تازه‌ای باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، تعدادی از مربیان تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی و همچنین برخی مربیان تیم ملی وزنه برداری پس از پایان مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران المپیک ۲۰۱۲ لندن به میزان پاداش‌های ۲۰ سکه‌ای خود نسبت پاداش‌های ۱۰۰ تا ۲۰۰ سکه‌ای ورزشکاران اعتراض کرده و آن را توهینی به جامعه مربیان خواندند.
/ 3 نظر / 34 بازدید
فرزاد

منم بودم استعفا میدادم.ایقد پول یامفت به فوتبالیستها میدن به مربیهایی که توی المپیک افتخار کسب کردن هیچ هیچ.اینجا ایرانه!!!!!!!

ابوالفضل

عشق همچون نقاشیست با این تفاوت که نقاشی را می توان پاک کرد اما عشق را هرگز!

نسیم

تورو ب وبلاگم دعوت میکنم منتظرتم[گل][ماچ]